Auto roku 2018 jezdí s tlumící pěnou i EPP výplněmi z GUMOTEXU

11.1.2018

Stejně jako vloni a předloni, tak i v roce 2018 se GUMOTEX bude moci pyšnit certifikátem pro dodavatele dílů do Auta roku v ČR. Stejným oceněním se může označovat ještě 20 dalších firem.

Auto roku 2018 jezdí s tlumící pěnou i EPP výplněmi z GUMOTEXU

V menším SUV z produkce Škodovky najdeme v karoserii pěnové tlumící díly z produkce břeclavské linky DEL (tlumení blatníku), jaroměřský OZ5 Tanex Plasty do něj pak dodává EPP výplně kufru a výplně pod přístrojovou desku.

Výrobkově jsou v Karoqu zastoupeny i dvě naše dceřiné společnosti. V interiéru jsou usazeny loketní opěrky z GUMOTEXAutomotive Most a ZPV Rožnovna model Škoda Karoq dodává jak sériové textilní koberce, tak i kompletní sortiment originálního příslušenství, například kufrové koberce. ZPV je také výrobcem speciálního rozkládacího oboustranného gumotextilního řešení pro zavazadlový prostor.

Čtvrtým rokem po sobě slaví vítězství v anketě o české auto roku 2018 mladoboleslavská automobilka. Po triumfech Fabie, Superbu a Kodiaqu měla ale tentokrát namále. Škoda Karoq předstihla v pořadí druhé BMW X5 o pouhých 18 bodů. Na třetím místě se v novinářské anketě umístil Opel Insignia. (dan)


auto-roku-dodavatel-2018.jpg