automat.png

Automation Technology Automation Technology

GUMOTEX Automation Technology je součástí silné a stabilní společnosti a využívá její podpory s potenciálem vlastních zkušených odborníků.

GUMOTEX Automation Technology vyvíjí a vyrábí strojní zařízení a jednoúčelové stroje, manipulátory, kompletační a testovací přípravky. Vyvinuli a vyrobili jsme důmyslné strojní zařízení pro sběr a třídění kovového odpadu. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby počínaje konstrukčním návrhem a výkresovou dokumentací až po uvedení do provozu a následný záruční a pozáruční servis. Nabízíme služby naší strojírny - frézování, soustružení, vrtání, broušení - výrobu náhradních dílů a jiných strojních dílců dle dodané či námi vytvořené dokumentace, diagnostikujeme a opravíme Vám vaše stěžejní výrobní stroje, nabízíme generální opravy a repase a nabízíme řemeslné služby elektromechaniků, elektrikářů, zámečníků a instalatérů.

V rámci nabízených služeb se věnujeme automatizaci výroby, která výraznou mírou přispívá ke snížení nákladů, plynulému chodu výroby a zvýšení její kvality. Na samém začátku stojí vývoj, po kterém následuje výkresová dokumentace navrženého řešení. Pokračujeme výrobou, aplikací řídicích systémů a nakonec implementujeme stroje do provozu.

Na základě reálné potřeby automatizace ve Vaší výrobě a specifikovaných technických požadavků navrhneme na zakázku řešení jen pro Vás. Vypracujeme výkresovou dokumentaci, vyvineme software a navrhneme řídící prvky, vyrobíme a následně doladíme ve Vašem výrobním provozu.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti strojírenských činností. Využijte garance splněných závazků poskytovaných služeb velké a zavedené společnosti. Jsme společnost s bohatými zkušenostmi a s dlouholetou tradicí. Neustále sledujeme a do praxe zavádíme nejnovější trendy a technologie.

Kontaktujte naši výrobkovou skupinu Automation Technology

Stránka kontaktů