GUMOTEX uspěl v CZECH TOP 100

14.11.2017

Mezi obdivovanými firmami letošního roku figuruje také jméno akciové společnosti GUMOTEX. Žebříček, který je rozdělen do 25 oborů, každoročně sestavuje sdružení CZECH TOP 100 na základě hlasování více jak tisícovky manažerů významných společností, ekonomických analytiků a zástupců oborových sdružení. Stovku nejobdivovanějších firem pak tvoří ty, které se umístily na prvních čtyřech místech v každém oboru.

GUMOTEX uspěl v CZECH TOP 100

Mezi hodnocená kritéria patří například inovační schopnost firmy, kvalita jejích výrobků a služeb, vztah firmy k zaměstnancům a ke společnosti, odpovědnost k životnímu prostředí, podpora regionu, charitativní a obecně prospěšná činnost, apod.
GUMOTEX uspěl v kategorii „Chemický, farmaceutický, gumárenský a plastikářský průmysl“, ve které obsadil čtvrtou příčku. „Umístění v CZECH TOP 100 si opravdu vážíme. Je to pro nás ocenění týmové práce zhruba čtrnácti stovek lidí, pochvala našich kvalitních výrobků a určitý odraz toho, jak jsme vnímáni veřejností a obchodními partnery. Především je to příjemný impulz k tomu, abychom se poprali s novými výzvami a plány,“ uvedl tajemník Akciové společnosti Pavel Kašuba.
Sdružení CZECH TOP 100 vzniklo v roce 1994 a v současné době vyhlašuje 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR nebo soutěž Nejlepších výročních zpráv a firemních časopisů.