Kariéra

Aktuální volné pozice

Pozice Lokalita Obor
MANAŽER(-KA) PRODEJE - SPECIÁLNÍ VÝROBA Břeclav/Evropa THP
Elektromechanik Břeclav D
ZÁMEČNÍK - ŠICÍ MECHANIK Břeclav D
GUMAŘ-PLASTIKÁŘ DO VÝROBY Břeclav D
GUMAŘ-PLASTIKÁŘ DO VÝROBY Zlín D
ELEKTRIKÁŘ Zlín D
MISTR ÚDRŽBY Břeclav THP
Manažer technické přípravy výroby Jaroměř THP
VEDOUCÍ LOGISTIK SKLADU Jaroměř THP
SMĚNOVÝ MISTR Jaroměř THP
SKLADNÍK (řidič VZV) Jaroměř D
GUMAŘ - PLASTIKÁŘ Jaroměř D

GTX Kultura

Za tvrdou práci se umíme odměnit a to jak v rámci benefitních balíčků, tak společnými akcemi, kde relaxujeme, bavíme se a navazujeme kontakty i s těmi kolegy, se kterými nemáme tolik příležitostí k setkávání v průběhu pracovní doby.

GTX Kariéra

Chceš se znovu těšit do své práce? Máš rád dynamické a přátelské prostředí? Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem i k negativním věcem?  Chceš pracovat v podniku, která je leaderem v oboru? Ano? Připoj se k nám!
U nás dostávají šanci jak zkušení profesionálové, tak mladí absolventi, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho týmu. Nabízíme jistotu, ale ne nudu.

GTX Lidé

Vytváříme otevřené pracovní příležitosti pro všechny, kteří svou práci vnímají jako možnost k rozvoji a mají ji rádi. Podporujeme posuny v rámci všech oddělení, a to i mezi závody. Klíčem k úspěchu je chtít a nebát se.

GTX Student

Také jsme kdysi studovali a museli nějak pracovně začít. Tou nejlepší cestou do takových začátků jsou cenné pracovní zkušenosti. Proto hledáme do každoročních letních stáží ty nejšikovnější studenty či absolventy, abychom s nimi společně pracovali na jejich rozvoji. Zároveň studentům nabízíme spolupráci v oblasti absolventských prací, pečlivě si ale vybíráme ty, se kterými se do nich pustíme. Rádi totiž děláme věci, které jsou přínosné a použitelné v naší každodenní praxi.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací