Kariéra

Chcete vědět, do čeho jdete?

Každý čtvrtek od 9 hodin pořádáme v Břeclavi pro potenciální zájemce o práci v Gumotexu krátké exkurze po našich výrobních prostorách. Využijte příležitosti nezávazně poznat charakter výroby v Gumotexu. Umožníme Vám prohlédnout si naše finální výrobky, ale hlavně pracovní prostředí, do kterého byste mohli nastoupit. Zodpovíme všechny Vaše dotazy. Nemusíte se nikam hlásit, nic s sebou nosit, stačí jen přijít v daný čas na recepci firmy. Těšíme se na Vás! 

Aktuální volné pozice

Pozice Lokalita Obor
SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY Jaroměř D
Elektromechanik Břeclav D
OPERÁTOR/-KA VÝROBY BŘECLAV Břeclav D
OPERÁTOR VÝROBY ZLÍN Zlín D
ELEKTRIKÁŘ Zlín D
OPERÁTOR/-KA VÝROBY JAROMĚŘ Jaroměř D
ZÁSTUPCE PŘEDÁKA LINKY Břeclav D
STROJNÍ ZÁMEČNÍK Břeclav D
VEDOUCÍ VÝZKUMU A VÝVOJE AUTO Třebíč/Jaroměř THP
SAMOSTATNÝ VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK Třebíč/Jaroměř THP
VEDOUCÍ PROJEKTU Břeclav THP
OBSLUHA NÁNOSOVACÍ LINKY Břeclav D
TECHNOLOG VÝROBNÍHO PROVOZU Jaroměř THP
MECHANIK MĚŘÍCÍCH A REGULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ Břeclav D

GTX Student a absolvent

Hledáme do každoročních stáží šikovné studenty nebo absolventy, abychom s nimi pracovali na jejich rozvoji. Zároveň jim nabízíme spolupráci v oblasti absolventských prací, pečlivě si ale vybíráme ty, se kterými se do nich pustíme.

Také jsme kdysi studovali a museli nějak pracovně začít. Tou nejlepší cestou do takových začátků jsou cenné zkušenosti. U nás dostávají pravidelně šanci mladí absolventi, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho týmu. Na tzv. „asistentských“ pozicích mají rok na rozkoukání, než si vyberou, jakým směrem se ve firmě budou ubírat. Podporujeme jejich posuny v rámci všech oddělení, ale i mezi jednotlivými výrobními závody.

GTX Zaměstnanci

Máš rád dynamické a přátelské prostředí? Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem i k negativním věcem? Tak to se ti u nás bude líbit! Vytváříme otevřené pracovní příležitosti pro všechny, kteří svou práci vnímají jako možnost k rozvoji a mají ji rádi. Nabízíme jim jistotu, ale ne nudu. Klíčem k úspěchu je chtít a nebát se. Za práci se dokážeme odměnit více než 20 různými zaměstnaneckými benefity nebo společnými akcemi, kde relaxujeme, bavíme se a navazujeme kontakty s novými kolegy.