Kariéra

Chcete vědět, do čeho jdete?

Každý čtvrtek od 9 hodin pořádáme v Břeclavi pro potenciální zájemce o práci v GUMOTEXu krátké exkurze po našich výrobních prostorách. Využijte příležitosti nezávazně poznat charakter výroby. Umožníme Vám prohlédnout si naše finální výrobky, ale hlavně poznat pracovní prostředí, do kterého byste mohli nastoupit. Personalistky zodpoví všechny Vaše dotazy. Nemusíte se nikam hlásit, stačí jen přijít v daný čas na recepci firmy (Mládežnická 3062/3a, Břeclav) a mít s sebou ideálně životopis. Těšíme se na Vás!

Aktuální volné pozice

Pozice Lokalita Obor
SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY Jaroměř D
INŽENÝR(KA) KVALITY Jaroměř THP
OPERÁTOR/-KA VÝROBY - SLUNEČNÍ CLONY Břeclav D
ŠIČKA Břeclav D
OPERÁTOR VÝROBY ZLÍN Zlín D
ELEKTRIKÁŘ Zlín D
OPERÁTOR/-KA VÝROBY JAROMĚŘ Jaroměř D
ZÁSTUPCE PŘEDÁKA LINKY Břeclav D
OBSLUHA NÁNOSOVACÍ LINKY Břeclav D
OPERÁTOR VÝROBY TŘEBÍČ Třebíč D
SEŘIZOVAČ Třebíč D
OBSLUHA ČLUNOVÉ LINKY Břeclav D
PŘÍPRAVÁŘ Břeclav D
OBSLUHA LINKY NA VÝROBU MATRACÍ Břeclav D
OPERÁTOR(KA) VÝROBY - PUR PĚNA Břeclav D
FIREMNÍ PRÁVNÍK Břeclav THP
KEY ACCOUNT MANAGER Jaroměř THP
OBCHODNÍ A MARKETINGOVÝ MANAŽER Břeclav THP
SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV Jaroměř D
INŽENÝR(KA) KVALITY Třebíč THP

GTX Student a absolvent

Hledáme do každoročních stáží šikovné studenty nebo absolventy, abychom s nimi pracovali na jejich rozvoji. Zároveň jim nabízíme spolupráci v oblasti absolventských prací, pečlivě si ale vybíráme ty, se kterými se do nich pustíme.

Také jsme kdysi studovali a museli nějak pracovně začít. Tou nejlepší cestou do takových začátků jsou cenné zkušenosti. U nás dostávají pravidelně šanci mladí absolventi, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho týmu. Na tzv. „asistentských“ pozicích mají rok na rozkoukání, než si vyberou, jakým směrem se ve firmě budou ubírat. Podporujeme jejich posuny v rámci všech oddělení, ale i mezi jednotlivými výrobními závody.

GTX Zaměstnanci

Máš rád dynamické a přátelské prostředí? Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem i k negativním věcem? Tak to se ti u nás bude líbit! Vytváříme otevřené pracovní příležitosti pro všechny, kteří svou práci vnímají jako možnost k rozvoji a mají ji rádi. Nabízíme jim jistotu, ale ne nudu. Klíčem k úspěchu je chtít a nebát se. Za práci se dokážeme odměnit více než 20 různými zaměstnaneckými benefity nebo společnými akcemi, kde relaxujeme, bavíme se a navazujeme kontakty s novými kolegy.