Kariéra

Pozice Lokalita Obor
ELEKTRIKÁŘ Břeclav D
ELEKTRONIK Břeclav THP
SKLADNÍK Břeclav D
OPERÁTOR/-KA VÝROBY - SLUNEČNÍ CLONY Břeclav D
OPERÁTOR VÝROBY ZLÍN Zlín D
ELEKTRIKÁŘ Zlín D
OPERÁTOR/-KA VÝROBY JAROMĚŘ Jaroměř D
OBSLUHA NÁNOSOVACÍ LINKY Břeclav D
MANIPULANT (SKLADNÍK) Třebíč D
OPERÁTOR VÝROBY TŘEBÍČ Třebíč D
SEŘIZOVAČ Třebíč D
PŘÍPRAVÁŘ Břeclav D
OBSLUHA LINKY NA VÝROBU MATRACÍ Břeclav D
OPERÁTOR(KA) VÝROBY - PUR PĚNA Břeclav D
INŽENÝR(KA) KVALITY Třebíč THP
KOMPLETACE ZÁCHRANNÝCH SYSTÉMŮ Břeclav D
SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER Břeclav THP
SENIORNÍ VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - EPP Třebíč THP
PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ Břeclav D
SEŘIZOVAČ Břeclav D
BACK OFFICE Jaroměř THP

GTX - Student a absolvent

Hledáme do každoročních stáží šikovné studenty nebo absolventy, abychom s nimi pracovali na jejich rozvoji. Zároveň jim nabízíme spolupráci v oblasti absolventských prací, pečlivě si ale vybíráme ty, se kterými se do nich pustíme.

Také jsme kdysi studovali a museli nějak pracovně začít. Tou nejlepší cestou do takových začátků jsou cenné zkušenosti. U nás dostávají pravidelně šanci absolventi oborů výzkumu, vývoje nebo logistiky, kteří mají drive a potenciál stát se úspěšnými členy našeho týmu. Na tzv. „asistentských“ pozicích mají rok na rozkoukání, než si vyberou, jakým směrem se ve firmě budou ubírat. Podporujeme jejich posuny v rámci všech oddělení, ale i mezi jednotlivými výrobními společnostmi.

GTX - Zaměstnanci

Máš rád dynamické a přátelské prostředí? Jsi týmový hráč s pozitivním přístupem i k negativním věcem? Tak to se ti u nás bude líbit! Vytváříme otevřené pracovní příležitosti pro všechny, kteří svou práci vnímají jako možnost k rozvoji a mají ji rádi. Nabízíme jim jistotu, ale ne nudu. Klíčem k úspěchu je chtít a nebát se. Za práci se dokážeme odměnit více než 20 různými zaměstnaneckými benefity nebo společnými akcemi, kde relaxujeme, bavíme se a navazujeme kontakty s novými kolegy.