Nafukovací záchranné stany

V našem širokém produktovém portfoliu najdete malé stany pro dvě osoby až po velké stany a haly sloužící pro ubytování, jako zázemí pro velení operací, nemocnice, jídelny, garáže, sklady apod. Obrovskou výhodou je snadná manipulace, rychlost sestavení a univerzálnost v různých podmínkách.

V nabídce nafukovacích záchranných stanů máme:

Stany řady GTX - stany s lepenou konstrukcí

Pokud něčemu v GUMOTEXu rozumíme, pak je to lepení nafukovacích konstrukcí. Největší předností nafukovacích lepených stanů řady GTX je jejich odolnost a velmi snadná manipulace. Připojte je na kompresor a během několika minut budete krytí před nepřízní počasí, ať už vypadá jakkoliv.

Stany řady HF SMART - stany s vysokofrekvenčně svařovanou konstrukcí

Nabízí opravdu chytré řešení v momentě, kdy potřebujete vytvořit zázemí o různé rozloze. Vysokofrekvenčně svařovaná konstrukce zajistí pevnost a odolnost.
Celý stan se dá krásně složit do jedné tašky a postavit prakticky kdekoliv, ať už budete kotvit klasicky pomocí kolíků, nebo na silnici či betonu, kde stan zatížíte vaky s vodou.

Nafukovací modulární velkokapacitní hala MHHF

Pro krátkodobé i dlouhodobé použití. Poskytuje krytý prostor s možností vytápění. Může sloužit jako zázemí pro velení a řízení operací, může být místem pro porady, školení, pro ubytování osob nebo jako jídelna, společenská místnost, škola apod. Je využitelná také jako garáž, opravna či skladiště materiálu. Použité vysoce kvalitní materiály jsou nehořlavé, vysocepevnostní, s dlouhou životností, oděruvzdorné a odolné slunečnímu záření.

Lehký stan HANDY

HANDY přijde k ruce. A to hlavně proto, že je z našich stanů ten nejlehčí. Zvláště ho ocení jednotky zasahující na místě nehody v první vlně nebo v nízkém počtu lidí – se stanem HANDY totiž mohou bezproblémově manipulovat pouze dvě osoby.

Armádní stan HF-46A

V armádě je potřeba řešit vše rychle a bezchybně. Stan HF – 46A má kontrolní a vojskové zkoušky, je katalogizován pro armádní použití a odpovídá standardizaci armád NATO.
Česká armáda přispěla při vývoji tohoto stanu svými připomínkami, je tedy možné ho zároveň vybavit katalogizovaným příslušenstvím vyhovujícím armádním standardům.

Polní nemocnice

 

Více o našich stanech zde