rescue-montaz.jpg

Rescue Systems Rescue Systems

Výrobky kolekce GUMOTEX RESCUE SYSTEMS poskytují sofistikované, originální a komplexní řešení vybavení pro složky záchranných systémů.

Navštivte web Rescue Systems


 • KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

  Vždy navrhujeme komplexní řešení pro různé typy zásahů a událostí. Výrobky naší produkce jsme schopni doplnit kompatibilním příslušenstvím a dodat jako funkční celek. Naše řešení vždy konzultujeme se zákazníkem, aby zcela reflektovalo specifika účelu, pro který mají naše produkty sloužit.

 • TECHNOLOGIE A VÝROBA

  Při výrobě využíváme nejnovější technologie, svařujeme na velkých vysokofrekvenčních a horkovzdušných svařovacích strojích, šijeme na šicích automatech. Výrobky testujeme a kompletujeme ve velkých halách.

 • KNOW-HOW A KVALITA

  S výrobou i vývojem většiny produktů kolekce GRS máme mnoholeté zkušenosti, které nám pomáhájí zajistit jejich prvotřídní kvalitu. Materiály pro naše produkty nakupujeme výhradně od spolehlivých a osvědčených dodavatelů převážně ze západní Evropy a používáme také vlastní nánosované textilie.

 • REFERENCE

  Výrobky GUMOTEX RESCUE SYSTEMS nacházejí své uživatele v celé řadě zemí světa a naše pokrytí stále roste. Spokojenost zákazníků dokládají bohaté zkušenosti a reference záchranných týmů, hasičských sborů, armádních jednotek nebo členů Červeného kříže, při využívání našich produktů nejenom v České republice a na Slovensku, ale i v zemích jako jsou Německo, Brazílie, Španělsko a další.

Kontaktujte naši výrobkovou skupinu Rescue Systems

Stránka kontaktů