dsf9567.jpg

Rubber and Coatings Rubber and Coatings

GUMOTEX, akciová společnost, s tradicí od roku 1950, se stala za dobu svého působení na tuzemském i mezinárodním trhu synonymem kvalitního a spolehlivého partnera. Produktová skupina Rubber&Coatings stála při prvovýrobě společnosti GUMOTEX, když byla produkce v 50-tých letech zaměřená především na pogumované textilie. V současnosti je portfolio gumárenských výrobků mnohem širší a mezi základní produkty, které tato produktová skupina nabízí, patří povrchově upravované materiály a gumárenské směsi.

Historie gumy


  • GUMOTEX Rubber & Coating

    Produktová skupina Rubber&Coatings je matkou všech skupin, protože v souvislosti s výrobou gumárenských produktů dala název společnosti.

  • NA MÍRU PRO VÁS

    Kromě portfolia vlastních cca 150 směsí různých vlastností a barev dokážeme připravit také směsi se specifickými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi přesně podle potřeb zákazníka. Také se zabýváme jednotlivými zakázkami na výrobu materiálů různých vlastností, kterých je dle požadavků dosaženo úpravou textilu nánosem, nátěrem, impregnací nebo jejich kombinací. Ale můžeme nabídnout i stávající, běžně vyráběné materiály.

Kontaktujte naši výrobkovou skupinu Rubber and Coatings

Stránka kontaktů