• Automatizace

  • Automatizace

  • Automatizace

  • Automatizace

Jednoúčelové stroje, manipulátory, průmyslová automatizace

Vyvíjíme a vyrábíme strojní zařízení pro různá průmyslová odvětví. Poskytujeme služby v oblasti komplexního technického řešení, návrhů konstrukce, tvorby technické dokumentace včetně 3D modelů. Navrhneme systémy ovládání a řízení, vytvoříme SW, stroje a zařízení vyrobíme a implementujeme do výrobního procesu. Zajistíme certifikaci dle platných harmonizovaných norem a spolehlivý záruční a pozáruční servis.


Kompletační a testovací přípravky

Projektujeme a dodáváme výrobky na měření klíčových parametrů a funkcionalit produktů v průběhu výrobního procesu. Nabízíme řešení pro měření různých fyzikálních veličin jako je rychlost, síla, tlak. Vytvoříme aplikační SW na archivaci a následné vyhodnocování dat.


Montážní pracoviště

Technická řešení pro zrychlení montáže a kompletace. Automatizace v jednotlivých výrobních buňkách usnadňuje práci obsluhy, zrychluje pracovní takt, eliminuje nepřesnosti a vady.


Výroba náhradních dílů a jiných strojních dílců

Disponujeme strojním vybavením pro obrábění a zámečnické práce. Máme vlastní konstrukční kapacity a kvalifikované pracovníky. Náhradní díly a strojní dílce vyrábíme na základě dodané či námi vytvořené technické dokumentace.

Přejít na:

Kontakty prodej

© All rights reserved.
Powered by KPA ONE.