Exekutivní vedení

Tým s jasnou představou o směřování Skupiny GUMOTEX

František Řezáč

Generální
ředitel

Miroslav Jaššo

Ředitel Divize
Automotive

František Pálka

Ředitel Divize
Coating

Václav Plesník

Finanční
ředitel

Tomáš Návrat

Ředitel pro strategické
projekty

Martin Kovář

Investiční
ředitel

Jana Kadlecová

Ředitel
vývoje

František Řezáč

František byl jmenován generálním ředitelem Skupiny GUMOTEX v květnu 2019. Jeho předchozí působení bylo od roku 1996 spojeno se skupinou PEGAS NONWOVENS, kde působil na různých pozicích a v letech 2008–2018 zastával post generálního ředitele. Ve vedení Skupiny GUMOTEX zúročuje své zkušenosti spojené s řízením výrobního koncernu, výstavbou a rozvojem výrobních závodů, vývojem a instalací nových technologií a v neposlední řadě i budováním firemní kultury se silným zaměřením na provozní excelenci, Quality Assurance a R&D.

Miroslav Jaššo

Miroslav začal svou kariéru v GUMOTEXu v roce 1993 jako technolog, následně logistik a obchodník. Mezi roky 2000 až 2017 pracoval mimo Skupinu GUMOTEX. Zakládal závod DURA Automotive na Slovensku na výrobu komponentů do automotive, poté řídil provoz na lisování a svařování kovových dílů společnosti TOWER na Slovensku a závod v Německu a následně působil jako ředitel společnosti RETEX a.s. zabývající se výrobou netkaných textilií. Od svého návratu do GUMOTEXu v roce 2017 zastává pozici ředitele Divize Automotive.

František Pálka

František spojil se Skupinou GUMOTEX celou svoji profesní kariéru. Začínal jako servisní technik a elektronik v oblasti regulace a řídicích systémů, rovněž se komplexně věnoval energetice. V roce 2006 postoupil na pozici technického ředitele. Od roku 2017 František vede Divizi Coating. Vzhledem ke svým znalostem a předchozím zkušenostem působí František také jako poradce pro technologie a energetiku pro celou Skupinu GUMOTEX.

Václav Plesník

Václav začal profesní kariéru v treasury a controllingu u nadnárodních korporací v oblasti FMCG. Od roku 2001, kdy tuto pozici převzal v Masterfoods k.s., pracuje na pozici finančního ředitele. Ke zkušenostem z vedení podnikových financí a IT, které si odnesl z mezinárodních výrobních společností, přidal i zkušenosti z regionální pozice v Hill’s Pet Nutrition CEE/R a z polygrafie vč. Státní tiskárny cenin v Praze. Do GUMOTEXu nastoupil v březnu 2022.  

Přejít na:

Struktura Skupiny

© All rights reserved.
Powered by KPA ONE.