Gumárenské směsi
Nánosované tkaniny

Klíčový segment produkce a jeden z nejsilnějších ekonomických pilířů Skupiny GUMOTEX již od roku 1950

Materiálový základ našich nejznámějších produktů – lehátek, člunů, záchranných systémů

Disponujeme rozsáhlým portfoliem technologií a produktů s širokou škálou aplikačních možností

Zkušený vývojový tým je zárukou úspěšné komercializace navrhovaných individuálních řešení

Gumárenské směsi

Vyrábíme více než 200 různých typů gumárenských směsí v rozsáhlé barevné  škále a odstínech. Díky kvalitnímu vývojovému i technickému týmu nabídneme produkci gumárenských směsí s vlastnostmi požadovanými zákazníkem. Směsi z produkce GUMOTEXu jsou základem pro výrobu autokoberců, těsnicích elementů, mnoha průmyslových výrobků či transportních aplikací. Zpracováváme různé typy elastomerů, zejména NR, SBR, NBR, CR, HR, CSM, EPDM.

Nánosované tkaniny

Využíváme různé typy technologií a rozsáhlé know-how při aplikaci nánosu, nátěru nebo impregnací a jejich kombinací. Aplikujeme gumárenské směsi, PVC, PU, TPE a silikony na bavlnu, polyester, polyamid i jiné typy speciálních tkanin. Nepromokavost, vzduchotěsnost, nehořlavost, odolnost proti chemikáliím a UV záření, antistatické a elektrovodivé vlastnosti jsou jen částečným výčtem možných parametrů, které najdou uplatnění zejména v textilním a nábytkářském průmyslu, potravinářství, transportních aplikacích či stavebnictví.

SÁZÍME NA INOVACE. ZPROVOZNILI JSME NOVÉ VÝVOJOVÉ CENTRUM.

Inovace jsou pro nás i naše partnery cestou k růstu a úspěchu. Jejich efektivní uplatnění vyžaduje jasnou představu o potřebách zákazníků, očekávání spotřebitelů a trendech na trzích. Inovace potřebují podporu napříč celou strukturou Skupiny, ochotu vynaložit maximální úsilí a připravenost investovat zdroje pro jejich implementaci.

Jsme přesvědčeni, že nové moderní pilotní technologie a testovací zařízení nás budou ještě více posouvat kupředu. Proto jsme investovali do nového vývojového centra. Chceme, aby náš R&D tým byl pro naše zákazníky první volbou. To je naše cesta.

Přejít na:

Kontakty prodej

© All rights reserved.
Powered by KPA ONE.