Nafukovací stany a haly

Stany GTX

Tradiční lepená konstrukce stanů s dvoukomorovým systémem garantuje kvalitu pro profesionální a dlouhodobé použití. Vyrábíme formáty od velikosti 10 až 50 m². Stany jsou ve sbaleném stavu díky své nízké váze a kompaktním rozměrům snadno přepravitelné. Nabízíme širokou škálu barev povrchů typických pro každou složku IZS nebo armádu. Dodáváme kompletní sety příslušenství – vytápění, klimatizace, osvětlení, izolace, propojení.

Stany SMART

Stany se svařovanou konstrukcí z PVC jsou navrženy tak, aby odolaly těm nejnáročnějším podmínkám při použití. Řadu SMART jsme doplnili o zásadní vylepšení. Snadno vyměnitelné části konstrukce, odnímatelné čelní a zadní stěny, vyjimatelnou podlahu nebo systém přímého spojování stanů v jeden celek. Rozměry od 15 – 55 m² dávají potřebný prostor pro všechny druhy zásahů, ubytování jednotek i zřízení velitelského stanoviště.

Armádní stany

Ve spolupráci s armádními jednotkami jsme vyvinuli mimořádně odolné stany do těch nejtěžších klimatických podmínek. Stany vyrábíme s užitnou plochou 25 a 40 m², jsou navzájem propojitelné a disponují širokou škálou příslušenství: elektroinstalací, sluneční clonou, izolační či hygienickou vložkou. Skvělý standard kvality neustále inovujeme. V portfoliu nabízíme i speciální stany propojitelné s bojovými vozidly sloužící jako rozšíření prostoru pro jednotky.

Stany COMFY

Stany z řady COMFY jsou určeny pro krátké zásahy s klíčovým požadavkem na rychlost instalace a deinstalace. Mají všechny důležité vlastnosti: připraveny během několika minut, prostor 16 a 25 m², poskytují krytí při zásahu, jsou lehké, odolné, mají malé přepravní rozměry a lze je postavit za několik minut i s pomocí ruční pumpy. Jsou oblíbené zejména u jednotek dobrovolných hasičů jako nejvhodnější alternativa k nůžkovým stanům.

Multifunkční hala

Unikátním výsledkem práce našeho vývojového týmu je skutečně velký formát nafukovacího stanu. Jedná se o modulární verzi stanu s variabilní užitnou plochou v základu od 80 do 225 m². Plochu lze dále zvětšovat pomocí středových modulů. Řešení používají jak hasičské záchranné sbory, tak armáda jako záložní hospitalizační kapacity pro případ nenadálých událostí. Slouží také jako záložní garážová stání, opravny, stravovací a ubytovací prostory.

Speciální projekty

Díky vlastnímu vývojovému pracovišti, vlastním výrobním kapacitám materiálů, z nichž jsou stany vyráběny, jsme připraveni reagovat na zcela individuální požadavky zákazníků. Spojit naše mnohaleté zkušenosti s definovanými požadavky klienta a vytvořit tak zcela unikátní kvalitní produkt.

Přejít na:

Kontakty prodej

© All rights reserved.
Powered by KPA ONE.