Rescue systems

Naše produkty pomáhají všem složkám integrovaného záchranného systému při ochraně zdraví, života i majetku

Rychlost a flexibilitu instalace oceňují záchranné složky, policejní či hasičské sbory a armády mnoha zemí světa

Promyšlená konstrukce a použité materiály v kombinaci s dokonalým zpracováním jsou zárukou kvality a spolehlivosti

Typová i variabilní škála umožňuje využití našich produktů pro nasazení v první linii i v týlovém zabezpečení

Máme zkušený tým, kvalitní materiály i prověřené komponenty, víme kdy a jak kombinovat technologie lepení, šití i svařování

Letité zkušeností, vlastní vývojové centrum a nejmodernější technologie jsou základem pro řešení individuálních projektů

Nafukovací stany a haly

Navrhujeme a vyrábíme mobilní zázemí pro složky IZS, policie a armády, skladové i ubytovací varianty pro víceúčelové využití. Naše řešení umožňuje realizovat individuální požadavky zákazníků od velitelského stanoviště hasičů po stanové město. Mobilita, rychlost, komfort a nezávislost při instalaci, odolnost a životnost produktů jsou zárukou účinné a rychlé podpory záchranných složek, stejně jako flexibility pro využití ve zdravotnictví a průmyslu.  

Dekontaminační sprchy a stany

Nabízíme efektivní řešení při zajištění mobilního dekontaminačního stanoviště pro záchranné složky i protichemické jednotky armád při likvidaci havárií způsobených únikem nebezpečných látek a plynů (CBRN). Zařízení slouží zejména k očistě a dekontaminaci zasahujících složek a jejich vybavení, jednotlivců i většího počtu osob.  Snadná přepravitelnost, rychlá a flexibilní instalace, odolnost a spolehlivost. To jsou důvody, proč jsou naše řešení žádaná. 

Protipovodňové zábrany

Naše protipovodňové zábrany přináší efektivní a rychlé řešení při ochraně osob a majetku před povodněmi a přívalovou vodou. Nabízíme dvě technické varianty – válcové a s ocelovou konstrukcí. Oba typy umožňují instalaci na různých površích, zábrany jsou napouštěny vodou – ochrana “Vodou proti vodě”. Přednostmi jsou snadná přeprava, instalace i skladovatelnost a samozřejmě opakované použití.

Speciální produkty

Vyrábíme speciální ochranné protichemické oděvy (Sunit) určené pro ochranu zasahujících při likvidaci havárií kyselin a zásaditých látek, mobilní nádrže vhodné k zadržení kontaminované nebo užitkové vody, různé typy transportních vaků pro skladování a transport výstroje ve standardní i neprodyšné verzi pro použití v extrémních podmínkách.

Přejít na:

Kontakty prodej

© All rights reserved.
Powered by KPA ONE.